CPS facebookfacebook

01 / 03
02 / 03
03 / 03

Sekcia pre členov

bonacup 01Dňa 21. mája 2011 sa uskutočnil už tradičný Bona Cup - futbalový turnaj v Roudnici nad Labem. Počasie bolo veľmi priaznivé. Zrána chladnejšie počasie osviežilo myseľ športovcov po náročnom predchádzajúcom dni, kedy sa športovci dávali do formy a pripravovali sa na veľký deň.

Tradičný XIII. ročník futbalového turnaja v Roudnici nad Labem

Dňa 21. mája 2011 sa uskutočnil už tradičný Bona Cup - futbalový turnaj v Roudnici nad Labem. Počasie bolo veľmi priaznivé. Zrána chladnejšie počasie osviežilo myseľ športovcov po náročnom predchádzajúcom dni, kedy sa športovci dávali do formy a pripravovali sa na veľký deň. Chladnejšie ranné hodiny vystriedala horúčava, takže krátky jarný dážď v popoludňajších hodinách bola príjemnou zmenou, a tak sa občas kĺzalo aj po ihrisku.

Tento rok sa na ihrisku stretlo 16 mužstiev, už tradične so zahraničnou účasťou. Pozvanie prijali tímy zo Slovenska a taktiež tím z Maďarska, a tak sa opäť Bona Cup stal medzinárodným stretnutím futbalových podlahárov. Cieľ bol jasný. Vyhrať! A tak sa niektoré tímy deň pred veľkým turnajom držali pri zemi. Dobroty, ako grilované prasiatko si však nikto nenechal ujsť. Hrdlo sa zavlažovalo pivom či vínom alebo už tradičným „Bona Naturale“ alebo „Bona Trafficom“, ktoré podávali zamestnanci firmy Bona. Večer pred Bona Cupom prebehlo rozlosovanie družstiev a nasledovalo spestrenie večerného programu vystúpením brušných tanečníc. DJ aparatúra z kamiónu Bona mala skutočný úspech. Niektorí účastníci predviedli zaujímavú tanečnú kreáciu a po skončení zábavy pokračovali na priľahlej diskotéke až do skorých ranných hodín.

Tento rok boli súboje veľmi napínavé. Do vyraďovacích zápasov sa prebojovali tímy, ktoré predvádzali pohľadný a kombinačný štýl. V prvom semifinále si domáci borci z tímu Bona poradili s tímom Gertabau 3:0. Druhé semifinále vyhrali borci z tímu R-Design nad tímom Vajda 4:1. Finálový zápas tak mal zaujímavé obsadenie – tímy R-Design a domáci Bona. V priebehu celého finále tím R- Design vyhrával nad domácimi a s konečným výsledkom 3:1 sa tím R-Design stal víťazom 13. ročníku Bona Cupu. V súboji o 3. miesto sa nakoniec radoval tím firmy Vajda.

Počas celého dňa bolo zaistené bohaté občerstvenie pre všetky tímy. 
Všetkým zúčastneným tímom ďakujeme za predvedené výkony a oceneným gratulujeme.

Už teraz sa spoločne tešíme na Bona Cup 2012, na ktorý ste týmto všetci srdečne pozvaní!

1. miesto R-Design
2. miesto Bona CR
3. miesto Vajda
Najlepší hráč Marek Olexa, R-Design
Najlepší strelec Tomáš Fiedler, Kesko
Najlepší brankár Michal Vachoušek, Vajda
Najväčší invalid Rudolf Čepela, Zahradník parket
Fair Play V-plast

bonacup_01.jpgbonacup_02.jpg

GESTORI

Hľadať na stránke

Generálny partner

vodoznak cps

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Realizácie členov

2016 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk