01 / 03
02 / 03
03 / 03

Sekcia pre členov

   CPS logo web   Predstavensto CPS vyhlasuje "Súťaž o Najlepšiu realizáciu roka 2018" pre členov CPS. Do súťaže je možné prihlásiť podlahy zrealizované v odboroch podľa Stanov CPS (bod 5.6) v čase od 1.1.2018 do 31.12.2018, ktoré boli výnimočné svojou estetickou úrovňou, technickou náročnosťou a pod.

 Súťaž sa riadi Smernicou CPS ico pdf SM 09 a vyhlasuje sa v 4 kategóriach:

A/ Drevené parkety - (veľkoplošné drevené podlahy,                                                                                                                                         masívne drevené parkety, laminátové podlahy,)

B/ Pružné podlahové krytiny - (PVC, Prírodné linoleum, kaučuk, textilné koberce)

C/ Ostatné podlahy - (liate podlahy, štrkový koberec, športové povrchy,

                                                                               Terasové dosky-Decking, atď.)

D/ Technologicky náročné realizácie

     (realizácia, ktorá po estetickej stránke nie je pútavá avšak vyniká náročnosťou prípravy podkladu, postupu prác alebo použitej technológie)

Fotky do súťaže pre rok 2018 treba zaslať na Sekretariát CPS najneskôr do 15.1.2019.

Víťazné tri najlepšie realizácie (1 z každej kategórie) budú ocenené hodnotnými cenami od našich sponzorov a budú tvoriť výzdobu nášho stánku na všetkých výstavách, ktorých sa zúčastní CPS. Výherné realizácie budú spolu s realizátorom propagované na WEB stránke CPS a v odbornej tlači za podpory CPS.

Pozn.: Predstavenstvo CPS zároveň vyzýva Členov, Gestorov a partnerov CPS o zaslanie fotiek z realizácií aj mimo tejto súťaže pre účely ich zaradenia do Galérie na WEB CPS "Realizácie členov", z ktorých sa budú vyberať aj fotky (2 ks/fyrma) do pripravovaného kalendára CPS na rok 2019. Už zaslané realizácie si možete priebežne prezrieť v Galérii na WEB-e CPS.

Fotky do kalendára na rok 2019 treba zaslať na Sekretariát CPS najneskôr do 31.12.2018.

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Generálny partner

vodoznak cps

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Realizácie členov

2016 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk