CPS facebookfacebook

01 / 03
02 / 03
03 / 03

Sekcia pre členov

   Ceresit male       V priebehu prvého štvrťroka 2017 prešiel zmenou názov známej značky profesionálnej stavebnej chémie pre podlahárov Thomsit. Tá sa teraz predáva pod názvom Ceresit.

 Ing. Tomáš Hloušek, obchodný riaditeľ divízie lepidiel spoločnosti Henkel CZ / SK vysvetľuje dôvody, ktoré k zmene značky viedli: "Spoločnosť Henkel sa celosvetovo orientuje na silné globálne značky a Ceresit je pre ňu tou najvýznamnejšou. Investujeme vždy do perspektívnych a rastových sektorov a stavebná chémia pod jednou značkou Ceresit je jedným z nich. Značka Ceresit plne zastúpi všetky aktivity spoločnosti Henkel na profesionálnom podlahárskom trhu a naďalej bude celosvetovo kľúčovou značkou pre celú oblasť stavebnej chémie. Nespornou výhodou bude možnosť profitovať z dlhoročných marketingových aktivít a známosti tejto silnej značky.

 Zachovanie farebnosti bolo pri zmene značky jednoznačne prioritou. Celá história profesionálnych výrobkov Henkel určených podlahárom bola úzko spojená s ružovou farbou - magentou - a aj do budúcnosti bude táto farba hlavným poznávacím znamením. Čo je podstatné, bez zmeny zostávajú názvy samotných výrobkov, ich kvalita a výrobné technológie, obľúbené plastové obaly u vybraných samonivelizačných stierok a v neposlednom rade tiež dodávaný sortiment a systémové riešenia. Pre odberateľov a samotných podlahárov sa v podstate nič nemení, aj naďalej budú predávať a používať rovnaké produkty s rovnakými úžitkovými vlastnosťami. Samozrejmosťou je stabilná cenová hladina všetkých výrobkov profesionálnej podlahárske chémie, v rámci zmeny značky teda nedôjde k žiadnemu zdraženiu predávaných výrobkov s farbou magenty.

 Prehľad stavebnej chémie Ceresit pre podlahárov nájdete na www.podlahy.ceresit.cz.

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Generálny partner

vodoznak cps

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Realizácie členov

2016 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk