CPS facebookfacebook

01 / 03
02 / 03
03 / 03

Sekcia pre členov

   ikona info cps  Od svojich začiatkov pokrývali webové stránky Cechu podlahárov Slovenska širokú tematiku spojenú s podlahárskym remeslom. V minulom roku sa na nich spustil prvý portál dopyt na realizáciu podlahárskych prác v sekcii Pre klientov. Súčasné prístupy v komunikácii si však vyžiadali novú podobu a moderný vzhľad profesnej webovej stránky cechu (čiastočne sú však niektoré sekcie ešte presmerované na starä WEB stránku).

Okrem zmodernizovaného vzhľadu prešiel zmenou aj obsah. Zameranie na dianie v cechu naďalej zostáva, jeho tvorcovia sa však chcú viac sústrediť na odborné poradenstvo a praktické rady kolegom – profesionálom, ale aj širokej verejnosti. Počíta sa aj s pravidelnou distribúciou newslettra s dôležitými informáciami priamo na členov cechu. „Našou ambíciou je, aby naša webová stránka bola prvou voľbou pre profesionálov i laikov, ktorí sa chcú dozvedieť dôležité a aktuálne informácie o realizácii podláh,“ hovorí Ing. Tibor Pásztor, tajomník CPS.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážený člen Cechu podlahárov Slovenska.

     Predstavenstvo nášho Cechu, v snahe ponúknuť odbornú radu v oblasti podláh záujemcom z laickej verejnosti, alebo ponúknuť im overenú podlahársku firmu z radov našich členov, zriadilo na cechovej Web-stránke sekciu "Pre klientov" a na nej rubriku „Dopyty pre realizáciu podláh“. K uverejneným dopytom sa môže dostať len člen Cechu podlahárov Slovenska po zadaní prístupových údajov.

     Chcem upriamiť Vašu pozornosť na možnosť využívať túto rubriku k získaniu novej zákazky, prípadne poskytnutou radou mať prvý kontakt s potenciálnym zákazníkom - investorom. Doporučujem, aby ste pravidelne navštevovali našu web-stránku a na nej aj predmetnú sekciu. Pripomínam, že od spustenia tejto rubriky bolo v priebehu roka pridaných cca. 50 dopytov,

a žiaľ časť sa nestretla s vašim ohlasom.

     V prípade, že sa neviete z akýchkoľvek dôvodov dostať k dopytom, kontaktujte prosím sekretariát Cechu podlahárov Slovenska (tel.:  0907 489 682,  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).

                                                                                                                                                     Jozef  Mokrý

                                                                                                                                                 Vrchný cechmajster

 

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Generálny partner

vodoznak cps

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2020 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk